Aşık Bir Erkeğin Vücut Dili Nasıldır?

0

Vücut dili mimikler, göz hareketlerinden oluşan, zihinsel-fiziksel faaliyetlerle desteklenen bir iletişim şeklidir. Kişiler kendini ifade ederken bu beden dilini kullanırlar. Duygularını vücut diliyle ifade etmeye çalışırlar. Özellikle erkekler duygularını ifade etmekte zorlanırlar. Erkeğin vücut dili karşı tarafa anlatamadıklarını ifade etmek için kullandığı beden dilidir.

Aşık Erkeğin Vücut Dili

1- Aşık bir erkeğin duyguları en çok gözlerinde ortaya çıkar. Aşık olan erkek sevdiği kişiyi gördüğünde gözlerinin içi parlar. 
2-  Bir erkeğin aşık olduğunu ele veren en önemli vücut işaretlerinden biri de bakışlarıdır.
3- Aşık bir erkeğin vücut dili işaretlerinden biri ise konuşurken size doğru eğilmesidir.  İstediği şeyi almak için harekete geçmeye hazırlandığını ifade eder. 
4- Bir erkek size aşıksa yüzünde sizi gördüğünde belli belirsiz bir gülümseme oluşur. 
5- Aşık bir erkek çok neşelidir. Aşırı derecede ellerini ve kollarını kullanırlar. 
6- Sürekli sizinle vakit geçirmek istediğini belirten davranışlar sergiliyorsa size aşık demektir. 

Erkekleri Ele Veren Vücut Dili 

1-  İlk buluşmada eğer erkek sürekli kaşlarını oynatıp gözlerini büyütüyorsa sizden çok hoşlandığı anlamına gelir. 
2- Saçlarıyla, elleriyle sürekli oynuyorsa bu onun heyecanlı olduğu anlamına gelmektedir. Çoğu zaman heyecandan ne yapacağını şaşırmış bir durumdadır. 
3- Birkaç buluşma sonrası sizinle temas kurmak istiyor, elinizi tutmak istiyorsa bu iyiye işaret. Utanan bir erkek bile dirseğinize, elinize ya da sırtınıza bir şekilde dokunacaktır. Bu davranışlar size karşı hisleri olduğu anlamına gelir. 
4- Siz konuşurken dudaklarınıza bakıyor, çoğu zamanda gözlerinizin içine bakarken buluyorsanız bu aşık bir erkeğin davranışıdır. 
5- Erkek  kadınla buluştuğunda sürekli farklı objelerle oynama ihtiyacı duyuyorsa bu onun karşısındakinden hoşlandığı anlamına gelir.

Erkek Aşık Olduğunda Nasıl Davranır?

Erkekler aşık olduğunda karşısındaki kadında güzellik ve gençlik ararlar. Erkekler için ilk etapta dış güzellik önemlidir. Aşık bir erkek önce sizi süzer baştan aşağı bakar. Aşık olmuş bir erkek normalin dışında oldukça çocuksu hareketler sergilemeye başlar. Tensel temas artar ve sürekli sarılma ihtiyacı duyar. Eğer yanınızda değilse çoğu zaman sizi seyrederken bulursunuz onu. Aşık erkek sevdiği kadını uzun uzun koklayarak öper. 

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın