Balık Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

0

Balık Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

 

Astroloji de balık burcu en duygusal su grubu burçlarının başında gelir.

 

Balık burcu kadınlarının fiziksel özelliklerine kısaca bacak olursak; hoş bir görünüme sahiptirler, saç tipleri kıvırcık ve dalgalı olarak göze çarpar. Kıvırcık saç en çok balık burcu kadınına yakışan bir saç şeklidir. Kestane ya da koyu kumral ten rengine sahiptirler. Gözleri dikkatinizi cezbedecek kadar güzeldir daima dikkat çeker. Genellikle toplu yüz hatlarına sahiptirler. Kemerli burun yapıları vardır, fazla uzun boylu oldukları söylenemez.

 

Balık burcunun kadınları kelimenin tam anlamıyla moda dergilerinden fırlamış gibi giyinmeye önem verirler. Antika kıyafetlere özel ilgileri vardır. Giyim ve giydirmek konusunda oldukça iyi olduklarını söylemek gerekir. Balık burcu kadını su grubundan kaynaklı inatçılığı ile dikkatleri üzerine toplar, hırslıdır. Bir şeyi elde etmek istiyorsa onun elinden hiçbir şey kurtulamaz. Herkes tarafından beğenilir çekici bir hanımdır. Sempatik, mizah yeteneği gelişmiş, sevecen ve iyi huyludur. Bunun yanı sıra son derece duygusal ve romantik oluşu da göze çarpar. Duyguları mantığından önce gelir. Evlerine son derece bağlı evcimen bir burçtur balık burcu. Balık burcu kadını ise evinde kendini mutlu, huzurlu ve rahat hisseder. Balık burcu kadınının sezgileri çok güçlüdür ve kendisi de sezgilerine önem vererek buna göre hareket etmeye özen gösterir.

 

Kendilerine güzel görüne her şeye zaafları vardır. Her zaman rahat ve konforlu bir hayat isterler. Balık burcu kadını toplumda da saygı görmek ve tüm dikkatleri üzerine çekmek ister. Sanata karşı çok gelişmiş yetenekleri vardır. Sanatın her dalında başarılı olabilirler. Hayalperest burçların başında balık burcu gelir sürekli hayal kurarak bu hayallerinin peşinden koşmak isterler, bazen bu hayaller imkansız da olabilir. Hayalleri ne kadar imkansız olsa da o kurmaktan vazgeçmez ve başkalarının dalga geçmesine de asla müsaade etmez.

 

Balık burcu kadının duyguları hızla değişme özelliğine sahiptir. Bu onun sahip olduğu tüm duygularında ve bulunduğu ortamlarda kendini belli eder. Her zaman onu anlayacak duygularını rahatça paylaşabileceği insanları yanında görmek isterler. Ağlamak balık burcu kadınlarını rahatlatan bir eylemdir, onları anlayan insanların yanında duygularını içtenlikle ifade edebilirler.

 

Balık burcu kadını başta da belirttiğimiz gibi sanatın her dalına yatkındırlar ve bu konuda çok başarılıda olurlar. Estetik ile alakalı her durum onlara hoş gelir ve ilgi alanlarına girer. Balık burcu kadını rahat ve huzurlu ev ortamında misafir ağırlamaktan hoşlanır, kaliteyi sever ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktan memnuniyet duyar. Balık burcu kadını oldukça anlayışlı bir kişilik sergiler, karşısına çıkan her insanı anlayabilmek ister. Yaptığı bir çok karşısında karşılık beklemez sadece yaptığının kıymetinin anlaşılmasını ister ve istediği tepkiyi de alamazsa aşırı derecede üzülür. İç dünyası çok zengindir kişilikleri ve hayata bakış açıları gibi.

 

 

.

 

 

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın