Bir Erkeğin Kadınlarda Dikkat Ettiği Noktalar

0
Bir Erkeğin Kadınlarda Dikkat Ettiği Noktalar

Erkek, oldukça basit yapılı bir canlıdır. Bunun o basit yapısı, bazen onun için bir problem olsa da, çoğu zaman onun avantajınadır. Çünkü bu basit yapısı sayesinde erkek (en azından büyük bir çoğunluğu) ne istediğinin farkındadır. Özellikle kadın – erkek ilişkilerinde erkeklerin çok dikkat ettiği ve kadınların da yoğunlaşması gereken bazı noktalar vardır.

Güler Bir Yüz, Güzel Bir Vücuttan Üstündür

                Hiçbir erkek, sırf güzel bir vücudu olduğu için bir kadını ölene kadar takip etmeyecek ve ya sevmeyecektir. Evet, güzel bir fizik ilk izlenim için önemli bir şeydir fakat güzel ve güler bir yüz ve hoş bir sohbet ile bunun desteklenmesi durumunda, erkek kesinlikle diğer faktörleri bir kenara itecektir. Evet, erkekler ilk başta fit ve güzel vücutlu bir insan ile tanışmak istese de, ilerleyen zamanlarda bunun çok da bir anlam ifade etmediğinin farkına varmaktadır.

Yükseklerde Uçmayın

                Bir kadını bir erkek için en itici kılan özelliği ise, bir kadının kendisini çok yükseklerde görmesidir. Sadece güzel olduğu için insanlara yukarıdan bakan kadınlar, erkekler için sadece gecelik olarak değerlidirler. Çok daha güzel ve ya başarılı olduğu halde, mütevazı tavırları olan bayanlar ise erkekler tarafından çok daha cana yakın ve çekici bulunmaktadırlar. Tabi bu erkek bir playboy değil ise.

İlgi

                Tıpkı kadınlarda olduğu gibi, erkekler de kıskanılmak, aranmak gibi ilgi işareti olan şeyleri severler. Tabi erkek arkadaşları ile dışarı çıkmak istediğinde ona izin vermemek gibi bir hareket her ne kadar sizin için ilgi olarak düşünülse de, onun için özel hayatına müdahaledir. Her kim olursa olsun, her erkek kıskanılmaktan deli gibi hoşlanır ve çoğu zaman da bunu belli etmez.

Paylaş

Yazar Hakkında

NLP Uzmanı & Yaşam Koçu

Bir cevap bırakın