En Güzel Aksesuarlar ile Modayı Yakalayın

0

Aksesuarı her ne kadar kullanıcının zevkleri belirlese de eğer trend bir çizgi yakalanmak isteniyor ise modaya uygun olanları tercih edilmelidir. Her yıl işinin ehli modacılar tarafından sözü edilen aksesuarlar bu yıl için de oldukça büyük ve göz alıcı. Küçük aksesuar sevenler için bu kötü bir haber gibi gelse de aslında büyük ama sade aksesuarlar oldukça şık. Siz de biraz daha sınırların dışına çıkıp en güzel aksesuarlar ile modayı yakalayın.

Saç Aksesuarlarına Göz Atın

Saç aksesuarı denildiğinde herkesin aklında farklı bir şey canlanabilir. Ancak bu sezonun trendi taç ve saç küpesi olan aksesuarlar. Tacın çok demode olduğunu düşünenler bir kez daha bu aksesuarların görselleri olan kataloglara göz atabilir. İri taşlı, türlü ve kurdeleli taçlar fikirlerin değişmesini sağlayabilir. Bunun yanında sosyal medyadaki fenomenlerin de oldukça sık kullandığı saç küpeleri hem trend hem de ucuz aksesuarlardan. Üstelik kullanım yerine göre çeşit çeşit, renk renk üretiliyor. plajlarda bikini ve mayo üstünde kullanılan rengarenk ve tüylü saç aksesuarları en sık tercih edilenler arasında.

Tasma Kolyeler Geri Geldi

90’lı yıllarda çok sık kullanılan tasma kolyeler geri geldi. Kalın ipler ve metal aksesuarlarla desteklenmiş kolyeler ister salaş sevenler isterse şık bir görüntü yakalamak isteyenler için kullanıma hazırlanıyor. Üstelik oldukça ucuz olan bu ürünleri hemen her yerden bulmak da mümkün. Deriden, kadifeden ya da kürkten yapılan bu tasma kolyeleri kalın ya da ince tercih etmek kullanıcının zevkinde.

Vücut Zincirlerinin Zarafeti

Son yıllarda bikini üstü kullanımlarıyla patlama yakalayan vücut zincirlerinin artık normal giysi ve elbise üzerine kullanılanları da piyasaya sürüldü. Taşlı, tüylü ya da sade olarak kullanılabiliyor. Bu aksesuarların altın ve gümüş sevenler için de seçenekleri mevcut.

Fularları Sandıktan Çıkarın

Bir zamanların efsane aksesuarlarından olan fularlar tekrar modada yerini alıyor. Şıklığı ile göz dolduracak fularlar ister tek renk isterse rengârenk kullanılabiliyor. Nostalji havasında kalmak isteyenler için puantiyeli olanları da oldukça şık.

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın