Erkekleri Etkilediği Kabul Görmüş 8 Bayan Parfümü

0

Erkekleri Etkilediği Kabul Görmüş Parfümler

 

Parfüm çeşitleri erkek ya da kadının hayatında büyük bir yer kaplamaktadır. Belki bir kesim tarafından çok fazla inandırıcı gelmese de, bazı parfüm marka ve modelleri, karşı cinsi etkileme konusunda kanıtlanmış bir başarıya sahiptir. Özellikle kadınların kullandığı ve erkekleri etkilemek için birebir işe yarayan bir takım parfüm çeşitlerinin olduğunu söylemek mümkündür. Şimdi bu konuda en çok tercih edilen 8 kadın parfümüne şöyle bir bakalım.

 

8 Ayrı ve Özel, Etkileyici 8 Kadın Parfümü

 

1- Burberyy: Çiçek kokularıyla sıralanmış nota özelliği ile Burberry weekend, alt nota için sedir ağacı ve misk kokularıyla bezenmişken, orta nota şeftali çiçeği, yabani gül ve siklamen kokularıyla donatılmıştır. Üst nota olarak ise yeşillikler ve mandalina kokuları bulunmaktadır.

 

2- Gucci: Gucci by Gucci kadın parfüm çeşidi de böğürtlen ve bergamot üst notaları ile hazır edilmişken, orta nota olarak portakal çiçeği ve alt nota ise sandal ağacı ve paçuli ile oldukça etkileyici bir koku ortaya çıkarmış durumdadır.

 

3- Boudaır: Vivienne westwood modeli ile erkekleri etkilemek adına baştan çıkarıcı kadın parfümleri arasında başlarda gelmektedir. Süsen çiçeği, sümbül ya da tütün yaprakları ve tarçın eklemesi ile hanımların gözde parfümlerinden biridir.

 

4- Dior: Bu markanın Hypnotic Poison isimli modeli de, adından da anlaşılacağı üzere hipnoz özelliği ile erkekleri kendisine çeken bir koku nota sıralaması mevcuttur. Ortaya çıkan her koku adına farklı bir etki bırakan bu kaliteli parfüm adına, Yasemin, zambak ve vanilyadan oluşan egzotik kokusu ile erkekleri etkilediği kanıtlanmış parfüm çeşitleri arasına girmeyi başarmıştır.

 

5- Tom Ford: Tom Ford Black Orchid özel karışımı ile şehveti uyandıran güçlü bir parfüm olarak tanınmaktadır. Bir erkeği baştan çıkarmak için üstün koku özelliklerine sahip kaliteli bir parfümdür. Siyah kuş üzümü, taze bergamot gibi notalar ile hazır edilmiştir.

 

6- Mis Dior Cherie: Çevresinde pozitif duygular uyandıran, hayatın güzel olduğunu hissettiren bu parfüm çeşidi, gezmeyi ve eğlenmeyi seven kadınların parfümüdür. Çilek marmelatı, misk ve yeşil mandalina gibi özel kokuların bir bütünü olarak tasarlanmış güzel bir kadın parfümüdür.

 

7- Fendi: Etkisi büyük, erkekleri kısa sürede etkisi altına alan ve çok beğenilen farklı bir parfüm çeşididir. Frenk üzümü ya da mandalina ile birlikte paçuli gibi özel kokular eşliğinde çeşitli bir nota oluşturulmuş bir parfüm çeşididir.

 

8- Love Chloe: Çiçek kokularının bir araya getirilerek büyüleyici bir koku karışımı yaratılmış olan bu özel kadın parfümü, zambak ile mine çiçekleri ve pudra kokusunun bir araya getirilerek nota yaratılmış bu parfüm çeşidi, erkekler üstünde en etkili parfümlerden birisidir.

 

Özel Parfümler

 

Bu özel parfüm çeşitleri, erkekleri etkilemek için doğrudan etki yaptığı kanıtlanmış ve birçok bayan tarafından tutulmuş, sevilen, büyük bir ilgi gören ve en önemli kadın parfümleri arasında yer alan önde çeşitlerdir.

 

Paylaş

Yazar Hakkında

NLP Uzmanı & Yaşam Koçu

Bir cevap bırakın