Erkeklerin Sevdiği İç Çamaşırları İçin 5 İpucu

0

Kadınlar, erkekleri etkilemek ister? Bunu seksi iç çamaşırlarıyla yapmak yeterlidir. Fakat erkekleri etkileyen iç çamaşırları hangisi? Ünlü İlişki bloggeri Abraham Lloyd erkeklerin en sevdiği iç çamaşırları için ipucu verdi.

 

Vücut Kıvrımlarını Ortaya Çıkaran Parçalar

 

Vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak parçalar, llk tercih sebebi olmalı. Siyah ve beyaz iç çamaşırları oldukça seksi. Özgüvenin daha fazla artmasını sağlar. İçinizde ki kadını dışarıya salar. Ten rengi ve parlak renklerden olabildiğince kaçının. Çünkü bu renkler üzerinizde ne olduğunun çok anlaşılamamasına neden oluyor. Erkekler, üzerinizde ki seksi parçaları görmek ister. Belirgin olsun ister. Vücut kıvrımlarınızı öne çıkaran seksi iç çamaşırları bunlardan birisi. Cinsellik ilişkinin kemiğidir. Cinselliği çağrıştıran parçalar erkeğin hoşuna gider. Siyah ve beyaz renkte dantelli iç çamaşırı erkeğin tahrik olmasını sağlayan başlı başına bir etken.

 

Erkekleri Etkileyen Seksi Fantezi Takımlar

 

Fantezi takımlar, erkeklerin ilk sıraya koyduğu seksi bir çamaşır. Fantezi takımlarında özellikle kırmızı tercihini yapmanız ağzının sularını akıtır. Beyaz ve siyah rengi olduğu kadar kırmızı renkte erkeklerin favorileri arasında. Ten rengi iç çamaşırlarını çok fazla sevmiyoruz. Daha çok dikkat çeken renkleri kadınımızın üzerinde görmek mutlu ediyor. Kırmızı ve siyah hem seksi hem de oldukça çarpıcı. Beyazı da yanına ekleyebiliriz. Kadınları seksi gösteren parçalar, tahrik olmamızı sağlıyor. Yatakta daha fazla hayal ediyoruz. Hatta onunla olmak için sabırsızlanıyoruz.

Dantelli Tanga İç Çamaşırları

 

Dantelli iç çamaşırların kadınları daha fazla seksi yaptığı düşüncesindeyiz. İç çamaşırı kategorisinde ilk sıraları tanga ve jartiyer alabilir. Kadının dişiliğini daha fazla öne çıkarmaya yardımcı oluyor. Partnerimizde aradığımız özellik daha çok kadınsılık oluyor. Bu parçalar kadının önemli simgesi haline gelebilir. Fakat iç çamaşırlarını belirlerken vücuda tam oturmalı. Vücudu zorlayacak parçalar seçilmemeli. Bu yüzden beden ölçünüz ne ise o ölçüde seksi çamaşırlarınızı seçmelisiniz. Bu sayede doğru fantazi giyim sonrasında baştan çıkarabilmeniz kolay olur. Tercih edeceğiniz iç çamaşırın sizi nasıl hissettiriyor olması önemli bir konu. Sürekli askıları düzeltmek, çamaşırınızı çekiştirip durmak rahatsız olmanıza neden olur. Vücut kıvrımlarınızı daha fazla gözlemlemek istiyoruz. Bu yüzden vücut yapınıza uyan iç çamaşırlarını tercih edin.

 

Bayanlarımız moda trendlerine çok fazla ilgi duyuyor. Fakat moda trendine ayak uyduracağım diye seksilikten çıkanlar oluyor. Üzerine emanet gibi duran bir iç giyim istemediğimizi bilin. Çünkü moda trendleri de bazı kadınların üzerinde çok iyi durmuyor. İyi duranları varsa ayrı konu. Rahat olduğunuz iç çamaşırları seçin. Şunu açar mısın, açamadım diyerek erotik havayı bozmayın. Kendinizin de rahatlıkla çıkarabileceği iç çamaşırları olsun.

 

Jartiyer Tercih Edin

 

Jartiyerin seksi duruşu bile bizi çıldırtmaya yetiyor. Fakat ön sevişme sırasında çıkarmak için uğraşacağımız bir jartiyer seçmeyin. Hem giymesi hem de çıkarması son derece kolay olsun. Böylelikle erotik hava bozulmamış olur. Sekse daha çok kendimizi vermeye başlarız.

 

 

Aksesuar Olmazsa Olmaz!

Aksesuarları kesinlikle unutmayın. Çünkü iç çamaşırlarınızla uyum halinde olan en önemli şeydir. Sizi daha bütün halinde ele almamızı sağlar. Kadınlığın en önemli noktalarındandır. İç çamaşırlarınıza mücevher gibi takılarınızın eşlik etmesini sağlayın. Aynı zamanda iç çamaşırınızı daha seksi hale dönüştürecek topuklu ayakkabılar olmazsa olmazınız olsun. Fantazi giyim denilince, ayağınızda seksi duran ayakkabılarınızı da işin içerisine katıyoruz. Üstünüzde ki parçaları çıkardıktan sonra sadece teniniz üzerinde kalan kolye harika bir görünüm olacaktır. Erkek gözünde daha seksi durmanızı sağlayacak. Kısaca kendinizi güvenli gösteren iç çamaşırlarını kullanmanızı seviyoruz. Bizim için önemli olan seçtiğiniz parça içerisinde kendinizi seksi hissetmeniz ve bunu bize hissettirmenizdir.

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın