ESKİ SEVGİLİNİN GERİ DÖNECEĞİNİ GÖSTEREN DAVRANIŞLAR

0

Bu hayatta insanı en çok üzen olayların başında ayrılıklar gelmektedir. Sevdiğin insandan ayrılmak hatta daha kötüsü bu ayrılık senin istemediğin şekilde olmuş ise yani terk edilmiş isen daha fazla canın acımaktadır. Böyle olaylarda eğer bu ayrılığa onay göstermemişsen ve sonrasında seni terk eden insanı özleme durumundaysan geri dönmesini dört gözle bekliyor isen aklındaki tek soru acaba geri döner mi? Sorusudur.

Her ayrılık bazen gerçek bir ayrılık değildir karşımızdaki insanlar bazen bizi mutsuz etmek için bizi cezalandırmak amacıyla bu yönteme başvurabilir. Peki seni terk eden kişi sana geri dönecek mi?

Öncelikle senden ayrıldıktan hemen sonra yeni bir kişiyle birlikte ise hatta bu kişi senin davranışlarının tam zıttı bir kişiliğe sahip olan biriyle birlikte olmuş ise bu oldukça önemli bir konudur. Çünkü birey senden ayrıldıktan sonra senin açığını kapatmak için kendi çektiği acıyı kendi yöntemleriyle dindirerek çevreye sensiz de mutluyum senin yerin de doldu imajı verebilmek için bu kişiyle birlikte olma olasılığı oldukça yüksektir.

Bu hayatta her bireyin kendine özgü yaşayış biçimi vardır. Ayrıldığın insan gündelik hayatında çok fazla sosyal medya paylaşımı yapmayan biri ise fakat siz ayrıldıktan sonra sürekli paylaşımlarda bulunuyor ise size nispeten yapıyor olma olasılığı oldukça yüksektir. Yaptığı paylaşımlarda size vermek istediği mesaj ‘’ bak ne kadar da eğleniyorum sensiz de mutlu olabiliyorum ‘’ mesajıdır. Bu olaylar da aslında sizin için oldukça önemli bir ip ucudur çünkü kişi sizinle birlikteyken yani kendi gündelik yaşantısında böyle bir şey yapmıyordu ve sizden ayrıldıktan sonra yapmaya başlaması size dönebilme ihtimalini daha da yükseltir.

Sizden ayrılan kişi ayrılmadan önce size hediye ettiği veya sizde kalan eşyaları geri almadıysa ayrılan kişiye bunu hatırlatacak bir mesaj atın eğer cevabı ‘’alırım sonra’’ gibi geçiştirici yanıtlar verir ise bunun asıl nedeni eğer günün birinde size geri dönmek isterse o eşyalar bir bahane olacaktır. Aslında sizden ayrılan kişi istemsiz bir şekilde size şu mesajı vermektedir ‘’ ben aslında kedime yeterince güvenemiyorum sensiz hayatıma devam edebilir miyim bilmiyorum ama geri dönersem eşyalar bir bahane olabilir ‘’ şeklinde düşünerek eşyaları sizden almak istemez ve konuyu geçiştirir.

Biten bir ilişkinin arkasından genellikle arkadaş kalabilmeleri oldukça nadir görülür. Eğer ki karşınızdaki insan sizden ayrıldı siz de onu hala çok seviyorsunuz fakat sizinle arkadaş kalmak istediğini söylüyor ise hala senden kopmaya hazır değil her an geri dönebilme ihtimali olabilir. Çünkü biten ilişkilerde bir taraf sevmiyor diğer taraf ise hala çok seviyor ise arkadaş kalmak mümkün değildir. Bu neden de ileride bir gün geri dönebileceğinin göstergesi olabilmektedir.

Günümüzün olmazsa olmazı stalk dır. Ayrıldığın insanın sizi stalkladığını düşünüyorsanız ya da sizin paylaşımlarınızı görerek ona nispeten paylaşımlar yaptığını düşünüyorsanız ya da spotify de şarkı listesine ikiniz için özel şarkılar eklemeye devam ediyor ise bir gün geri döneceğinin göstergesi olabilir.

Genel olarak sık karşılaşılan bir durum ise ayrıldıktan hemen sonra kişinin seni engellemesidir. Sen de merakına yenik düşerek sürekli engeli kaldırmış mı diye bakıyorsan ve dün engelleyip bugün engeli kaldırmış ise ve ertesi gün tekrardan engellemiş ise kafasının karışık olduğunun bir göstergesidir.

Siz sevgiliyken ortak arkadaşlarınız varsa ve bazıları sana daha yakın bazıları da ona yakınsa ayrıldıktan sonra ona daha yakın olan insanlar sürekli seninle iletişim halinde ise ve sana sürekli yeni ilişkin olup olmadığı hakkında sorular yöneltiyorlarsa büyük ihtimalle bunu eski sevgiliniz sorduruyor olabilir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın