Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın 11 yolu

0

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski sevgiliniz ile neden ve niçin ayrıldığınızın pek bir önemi yok burada önemli olan onu geri isteyip istememektir. Eğer geri istiyor iseniz sizi zorlu bir süreç beklemektedir. Eski sevgiliyi geri kazanmak için birçok yol vardır bular aşağıda mevcuttur fakat bu geri kazanmak konusunda sizi zorlu bir süreç beklemektedir bu konuda sabırlı olmalısınız.

1- Acele Etmeyin

Eğer ayrılık nedeniniz ciddi bir konu ise eski sevgilinizi geri kazanmak tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayacaktır. Öncelikle bunu bilmeniz gerekmektedir. Ona da kendinize de zaman vermelisiniz. Aramak ya da görüşmek isterse mutlaka o sizi arayacaktır. Eğer istemiyorsa onu zamanından önce ikna etmeye çalışmak, sizi onun gözünde daha da itici bir insan yapacaktır. En önemlisi eski sevgilinizi geri kazanmak için kesinlikle evlilik oyununu oynamayın ve sabırlı olun.

2- Bir Müddet Tüm İletişimi Kesin

Ayrıldığınız zaman yapılacak en büyük hata onun üzerine gitmeniz olacaktır. Hiç durmadan aramayın ve uzun uzun mesajlar kesinlikle atmayın. Çünkü bu davranışlar sadece onun sizden daha fazla uzaklaşmasına neden olur. Özür dilemek ya da üste çıkmaya çalışmak ilk aşamada hiç bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle bir müddet ayrıldığınız sevgilinizle iletişime kesinlikle geçmeyin.

3- Önce Kendinize Çeki Düzen Verin

Ayrıldığınız ve iletişim kurmadığınız o süreci avantajınıza kullanmalısınız. Bu dönemde kendinizi salıp perişan bir hale gelmeyin bu durum sadece onun sizden daha fazla soğumasına neden olacaktır. Bunun yerine mükemmel görünün ve ona, size ilk aşık olduğu zamanları hatırlatın eğer böyle yaparsanız içinde bir yerlerde o eski duygular harekete geçecektir. Ayrıca sizin yıkılmadığınızı görmek sizi kaybetme korkusunu da beraberinde getirecektir.

4- Yeterince İyileştiğinizi Düşündüğünüz Anda İletişime Geçin

Sevgilinize bir mesaj atın ve ona nasıl olduğunu sorun, ısrarcı davranmayın ve uzatmayın. Kesinlikle buluşma teklif etmeyin. Onu merakta bırakın. Mesaj atmanıza sevinsin ve hatta heyecanlansın. İlk aşama için tek bir mesaj yeterli olacaktır. Ne kadar değiştiğinizi ve iyi göründüğünüzü ona gösterin.

5- Acele Etmeyin

Artık iletişim kurmaya başladınız iyide görünüyorsunuz fakat bunlara aldanıp tekrar nasıl bir araya gelebiliriz diye düşünmeyin sakın. Sevgilinizi sıkmayın, üstüne gitmeyin. İlk önce neden ayrıldığınızı ve nerelerde hata yaptığınızı iyi düşünün ve bunları değiştirmek için çabalayın. Eğer size yakınlık gösterdi ise sakın kaldığınız yerden başlayacakmışsınız  gibi davranmayın, acele etmeyin. Onu geri kazanmak istiyorsunuz bu nedenle bekleyin.

6- Çok Acı Çeken Arabesk Bir İmaj Sergilemeyin

Kaçan kovalanır bunu herkes bilir. Eski sevgiliyi geri kazanmak için bu döngüye kesinlikle girmeyin. Karşınızdaki kişinin üzerine gitmek, aralıksız bir şekilde ona ne kadar acı çektiğinizi anlatan mesajlar atmak, onsuz olamayacağınızı sürekli dile getirmek. Bu tür şeyleri kesinlikle yapmayın. Her zaman güçlü görünün. 

7- Güvenini Kazanın

Sevgilinize değiştiğinizi lafla değil hareketleriniz ile gösterin. Onun güvenini tekrar kazanın, ondan bile iyi olduğunuzu gösterin. Sizinle tekrardan bir ilişkiye başlaması için önce size güvenmesi ve her şeyin daha farklı ve iyi olacağına inanması gerekli.

8- Hatalarınızı Gözden Geçirin Ve Kabul Edin

” Özür dilerim ama ” ile başlayan bir cümle sakın kurmayın. Hatalarınızı kabul edin. Sakın yaşananlar için onu suçlamayın ve bunu yaparken kesinlikle rol yapmayın. Gerçekten sorunlarınızı görün ve onları çözün. Hızlı ve üstün körü bir çözümle asla onu geri kazanamazsınız.

9- Telepati Taktiği

Yüz yüze konuşma olmadan, bilinçaltı seviyesinde kurulan iletişim şeklidir. Dua, büyü gibi yollar hurafe değildir. Bilimsel bir iletişim kanalıdır. Düşünce gücü ile sevgiliyi geri getirmek telepati ile aramasını sağlamak, onu geri kazanmak için etkili yollardan birisidir. Bu konuda şansı en yüksek olanlar burcu ateş ve su gurubunda olanlardır. Eski sevgilinin bilinçaltını etkilemek bu gurupta olanlar için daha kolaydır.

10- Yeni Bir İlişki Gibi Davranın

Eğer sevgiliniz size ikinci bir şansı verir ise kaldığınız yerden devam etmeye çalışmayın. Bu ilişkiye yeni bir ilişki gibiymiş davranın. Yeniden ilk buluşma olsun. Sanki yeni biri ile buluşacakmış gibi hazırlanın. Bir süre onun ile flört edin. Ona iltifatlar edin ve onu öper iseniz sanki ilk defa öpüyormuş hissi verin.

11- Ona Birlikte Sahip Olduğunuz Anıların Her Şeyden Değerli Olduğunu Gösterin

Güzel anlarınızı hatırlatacak ve sizinle birlikte iken sahip olduğu mutluluğu özlemesini sağlayacak, küçük şeyler yapabilirsiniz. 

Daha hızlı bir şekilde Eski sevgilini kazanmak istiyormusun?
Aşağıdaki kitabı sana öneriyorum ,şimdiye kadar binlerce kişiye yardımcı oldu, çoğu insanı tekrar eski sevgilisine kavuşturdu, bence hiç bir şey yapmayıp sadece üzülmektense ayağa kalk ve kendin için birşeyler yap. biliyorum bu yazıları okuduğuna göre sen kuvvetli herzaman bir yolu vardır mentalitesi olan birisisin.Aşağıdaki resme tıkla ve hemen okumaya başla

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın