İkizler Burcu Kadını

0
İkizler Burcu Kadını

Kadınlar içinde, belki de en enerjik burç ikizlerdir. İkizler kadın, kesinlikle çok enerjiktir, yerinde duramaz ve her an hareket halindedir. Bu yüzden de sakinliği seven bazı burçlarla çoğu zaman sıkıntılar yaşarlar. Ayrıca burcun genel olarak getirdiği farklı kararlar ve genel olarak gelen fikir farklılığı da, bir tutarsızlık oluşturabilir.

Pratik Bir Zekâ

                İkizler burcu kadını, oldukça pratik bir kafa yapısına sahiptir. Çok hızlı düşünüp, oldukça hızlı şekilde harekete geçebilirler. Oldukça çekicidir ve erkekler tarafından çok beğenilirler. Fakat kıvrak ve hızlı çalışan zekası sayesinde, erkekler tarafından kolayca çözümlenemezler. İkizler kadınını çözmek, erkekler için genel olarak bir zorluk barındırır.

Sürekli Aktif

                İkizler kadını, hem zihinsel, hem de fiziksel olarak sürekli aktiftir. Her an ve her dakika farklı konulara ve farklı uğraşlara ilgi gösterirler. Çok acelecidirler ve sabır nedir kesinlikle bilmezler. Yolculuk yapmak ve sürekli hareket halinde olmak, bir ikizler kadını için vazgeçilmez bir duygudur.

Yeniliklere Açık

                İkizler kadınının başka bir özelliği ise, sürekli olarak yeni bilgilere açık olmasıdır. Her konu hakkında sürekli yeni bir şeyler öğrenmek, yeni birileri ile tanışmak, kısacası her an yeni bir şeyler bilmek ikizler kadını için vazgeçilmez olan durumlardan bir tanesidir. Bu yüzden de ikizler kadınının çevresi oldukça geniştir. Çok konuşkan bir yapıdadırlar. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Fakat ne gariptir ki, her ne kadar çok konuşkan ve yalnız kalmayı sevmeyen karakterde olsalar da, herkesi de kendi ortamlarına sokmazlar, seçicidirler. Özellikle de kendi fikirleri ile aynı yapıda olmayan insanlar ile kesinlikle aynı ortamda bulunmak ve ya bu tarz insanları kendi ortamlarına sokmak istemezler. Bunun sebebi ise hırslı yapılarına yenik düşerek, kendisi ile aynı fikirde olmayan insanlar ile yarışa girmeleridir.

Paylaş

Yazar Hakkında

NLP Uzmanı & Yaşam Koçu

Bir cevap bırakın