RÜYADA BEBEK GÖRMEK

0

Bebeklerle ilgili rüyalar çoğunlukla kadınlarda görülür – ancak erkekler de bebeklerin rüya görüntülerini beklenenden daha sık yaşarlar. Rüyandaki bebek senin miydi yoksa başka birinin bebeği miydi? Tanıdık olmayan ve rüyada bebek görmek, bir veya iki ebeveynin savunmasızlığını temsil eder. Rüyanızda gördüğünüz bu bebekleri gerçekten tanıyorsanız, biraz düşünceli olun: Kendilerini empatinizi gerektiren zor bir durumda bulabilirler.

Rüya kendi bebeğinizle ilgiliyse, genellikle kendi incitici duygularınızı sembolize eder. Ancak diğer durumlarda, örneğin bir hareket veya profesyonel bir değişim için, yaklaşan bir değişim veya yeni bir başlangıç ​​için rüya görüntüsü olabilir. Bebek rüyanızda ölürse, bu hem hafıza eksikliği hem de belirleyici yeni bir başlangıç ​​anlamına gelebilir. Burada da ölüm olayı olumsuz değil, yeni bir şeye giden yolu açıyor. 

Açgözlülükle içen bir bebek, daha fazla gelişme için güçlü iç arzunuzu ifade eder. Çirkin bir bebek genellikle karakterdeki zayıflıkları temsil eder ve yine de düzeltilmesi gerekir. Güzel bebekler yeni arkadaşlıklar vaat ediyor. Psikanalistler, rüyada bebek görmek, rüyanın kendi çocuk arzusunun bir işaretini görürler. Hamile kadınlar söz konusu olduğunda, ilgili değişim süreçleriyle olan duygusal çatışma da rüyada ele alınır.

Şu anda çocuk sahibi olma arzunuz yok mu? O zaman rüyanız, psikolojik olarak kendi çocuksu zihninizin, olgunlaşmamışlığınızın veya sorumluluğu olmayan kaygısız bir çocukluk özleminin bir işareti olarak yorumlanabilir. Burada da bebek, kendinize daha fazla konsantre olduğunuz ve zihinsel sağlığınıza daha iyi baktığınız için yeni bir başlangıcın sembolüdür. Dışarıdan daha fazla ilgi ve özen istiyor olsanız bile, kendi mutluluğunuzdan sorumlu olduğunuzu içselleştirin.

Birden fazla bebeğin sizin için ağlaması, uyanma hayatınızda zor bir karar olduğunu gösterebilir. Bir rüyada bebeğinizi dört gözle bekliyorsanız, bu, başarılı olmak için şimdi tüm dikkatinizi gerektiren bir projenin göstergesidir. Bebekler genellikle rüyalardaki yaratıcılığı temsil eder. Müzik yeteneğiniz var mı, şarkı söylemekte, müzik yapmakta veya resim yapmakta iyi misiniz? O zaman kendinizi kişiliğinizin bu sayfasına yeniden adayın – bu aynı zamanda günlük stresten büyük bir denge oluşturur.

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın