RÜYADA HAMİLE GÖRMEK

0

Hamile olduklarını hayal eden kadınlar, bunu genellikle çocuk sahibi olmayı istemenin bir ifadesi veya hatta aslında bir bebek beklediklerinin bir göstergesi olarak yorumlarlar. Bu gerçekten doğru olabilir, ancak çoğu zaman başka nedenleri de vardır. Rüyada hamile görmek, derin bir değişim arzusunun sembolüdür. İşinizden memnun değil misiniz, partnerinizden mutsuz musunuz veya şehrinizden sıkıldınız mı? Hamilelik hayali, yeni başlayan temel bir yaşam değişikliğini temsil edebilir. Bu nedenle rüya yorumu hamileliği yeni bir başlangıcın sembolü olarak görür.

Profesyonel olarak da bu tür bir rüya öğretici olabilir. Rüyaların yorumlanmasında hamilelik, bilinçaltında şekillenen bir proje anlamına gelebilir. Çünkü uyurken, yaratıcılığınız rahatsız edilmeden ortaya çıkabilir. Fikir zaten uykudadır – ama rahimdeki bir embriyo gibi, gelişmesi zaman alır. Belki mesleğinizde büyük bir değişiklik var. Belki teziniz üzerinde düşünüyorsunuz veya bir pazarlama veya satış stratejisi geliştiriyorsunuz. Bu “bebeği” yanınızda taşıyorsunuz ve onu “doğurmak” için çok fazla yaratıcılığa ihtiyacınız var.

Aynı zamanda rüyada hamile görmek, hızlı bir değişim anlamına gelmez. Bir şey olgunlaşmalı ve sonunda hedefinize ulaşmak için çok sabırlı olmalısınız. Bir şeyin olgunlaşması için beslenmesi gerekir. Yani bilinçaltınızda büyüyen her şeyin özen ve ilgiye ihtiyacı var. Değişim bir gecede gelmez.

Geleneksel rüya yorumu bağlamında, hamile olduğunuz rüyalar çok olumlu bir şekilde değerlendirilmelidir. Yerine getirilmemiş istek ve beklentileri belirtmelerine rağmen, aynı zamanda planlarınızın umduğunuz gibi gelişebileceği yeni bir yaşam evresinin başlangıcını da gösterirler. Hamileliğin dokuz ay sürmesi, size belirli bir proje için sabırlı olmanız gerektiğini gösterebilir.

Popüler yoruma göre, hamile kalma hayali yeni bir ilişkinin habercisi olabilir. Özellikle mutsuz bir ortaklık içindeyseniz, bu yorum makul olacaktır. Ancak dikkatli olun: Kalbiniz çok özel bir kişi için zaten parlıyor olsa bile, rüyada hamile görmek sizi sabırla silahlandırmanızı tavsiye eder – tıpkı anne karnındaki çocuk gibi sevgi ve güvenin büyümesi için zamana ihtiyacı vardır. Şu anda kendiniz hamileyseniz, hamilelik rüyaları bu yeni, alışılmadık durumu bilinçsizce işlemeye hizmet eder durumdadır.

Rüyada Bebek görmek makalesi ilginizi cekebilir Buradan oluyabilirsiniz

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın