Sadece Saçlarıyla Bile Dikkatleri Üzerine Çeken Kadınların Güzellik Sırları

0

Sadece Saçlarıyla Bile Dikkatleri Üzerine Çeken Kadınların Güzellik Sırları

 

Günümüzde kadın olmanın zor ancak bir o kadarda güzel bir şey olduğunu ve hatta dünyanın gerçekten de “kadınların” etrafında döndüğünü görebiliyoruz. İnsanlar güzel olmak, iyi görünmek, iyi giyinmek ve beğenilmek tamamen iç güdüsel olsa da kadınlarda bu iç güdü erkeklere göre daha fazla.

Kadinlaraozel.net siz kadınların ayna karşısında saatlerce vakit geçirmemeniz için bir kaç güzellik sırrını sizlere sunuyor. İşte sadece kadınların bildiği birtakım sırlar.

Dip boyası gelmiş kadınlar o kadarda tedirgin olmamalı

Özellikle dip boyası gelmiş kadınlar bu durumdan çok rahatsız oluyorlar ve günümüzde de erkeklerin sarı saçlı fakat siyah dip boyası gelmiş kadınları hoş karşılamadığı bir gerçek fakat bunun çözümü için illa berbere tonlarca para yağdırmanıza gerek yok.  Bunun için saç dibi kalemleri/spreyi var. Bunları kullanarak bir kaç dakika içerisinde dip saçlarınızın rengini boyalı saçlarınızın rengine yakın bir tona dönüştürebilirsiniz.

Her zaman duştan yeni çıkmış gibi bakımlı, canlı ve dolgun saçlara sahip olmak o kadarda zor değil ve göründüğü kadar uğraş gerektirmiyor

Artık buluşmalarınıza iki saat önceden haber vermenize gerek yok. Çünkü acil durumlarda dışarı çıkmanız gerekiyorsa ve duş alamadıysanız da saçlarınızın iyi görünebilmesi için bir çözümümüz var. Bir kadının hazırlanırken en çok zaman harcadığı şey saçları olduğu için bu bilgi gerçekten işinize yarayabilir duş almak yerine iyi görünmeyen saçlar için kuru şampuanlar sayesinde birkaç sprey darbesiyle canlılık vermek çok da zor değil.

Bukleler için özel bir yöntem…

Saçlarınızın buklelerinin güzel olmasını ve şık görünmesini istediğiniz için illa kuaföre gitmeniz gerekmez. Kuaförden ziyade bukle belirginleştirici durulama gerektirmeyen spreyler kesinlikle işe yarıyor. Bu spreyler öyle ki yatakdan çıkınca karışan saçlarınızı bile yola getirebilen kadınlar için çok fazla önem taşıyan saç bakım malzelemelerinden bir tanesi.

Öyle topuz modelleri var ki Kuaförden isteseniz dahi yapılamıyor…

İstisnasız her kadının “tesadüfen” yaptığı ve muhtemelen ikinciyi denediğinde asla aynı modeli yakalayamayacağı dolamalı topuz modelleri var. Sadece saçlarını elinle kavrar, dolar ve alelade bir toka tutturursun. Dışarıdan bakınca kuaför eli değmiş gibi, senin hayatından çaldığı vakit ise bir dakika kadardır. Ev topuzlarını sevmeyen kadınlar varsa… Onlar için üzgünüz.

Güzel olmak güzel şey ama vakit de en değerli şey diyor ve bitiriyorum.

Sevgiyle…

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın