Vücut tipine göre iç çamaşırı seçimi

0

İç çamaşırı alışverişleri öbür alışverişlere göre daha stresli olabiliyor. Sınama olanağınız olmaya öğrenir, sınamaya zamanınız olmayabilir, sınamaya erinebilirsiniz ya da satıcılar sınamanıza izin vermeyebilirler. Bu gibi gidişatlarda ne yapmanız gerektiğini öğrenirseniz bundan sonraki iç çamaşırı alışverişleriniz hipotez ettiğinizden daha basit geçecektir.

İç çamaşırı seçerken içten ve dıştan kendinizi şahane sezdirecek parçaları seçmeniz gerekiyor. İç çamaşırı alışverişleri için size verebileceğim öneri şudur; evvel derin bir soluk alın ve yaftanın üzerindeki beden numarasının size uyup uymadığına bakın, şayet sizin vücudunuzun numarası yoksa başka bir beden numarası içerisine girmeye çalışmayın. İster iç çamaşırı koleksiyonunuzun bir parçası olsun ister yeni bir parça olsun kendi vücudunuz dışındaki ebatlarla ilgilenmeyin. İç çamaşırı tercihinize kendinizi özel sezdirecek bir renkte ve dantelli sütyen tercihi ile başlayın daha sonra jartiyer kemeri ve çorabı gibi birbirini bitirici parçaları seçin.

Doğru sütyen tercihi için 5 adım•Sütyen göğüs dayanağının % 90’ını sağladığı için göğsünüze rahatça oturması gerekir.•Sütyenin altındaki teller göğsünüzün etrafına tamamen oturmalıdır. Rastgele bir batma veya kayma sezdirmemelidir.•Göğüslerinizin biçimini bilmek için fincan, kadeh ya da kaseden takviye alabilirsiniz. Böylece göğsünüzün hangi ebatta olduğunu daha rahat ifade edebilirsiniz.•Sütyen askıları göğüs dayanağının %10’unu sağlıyor. Bu askıların sütyen ile geçimli olması ve omzunuzu kesmemesi gerekir. •Sütyenin içerisinde nasıl seziyorsunuz, taktığınız sütyene alışabiliyor musunuz? İçerisinde kendinizi rahat sezeceğiniz sütyenler seçmelisiniz.

 

İç çamaşırı tercihiniz için size kılavuzluk edeyim şimdi de. Şayet beden biçiminizi tanırsanız birbirini bitirici en iyi parçaları seçersiniz. Misalin, uzun bir gövdeye sahipseniz sütyen askılarınızı azıcık daha uzun kullanmanız gerektiğini öğrenmelisiniz ya da uzun bacaklarınız varsa bedeninizi azıcık daha içerecek çamaşırlar seçim edebilirsiniz. İç çamaşırı koleksiyonunuz için muhteşem parçaları seçmenize destekçi olmak için beden biçiminizi tanıyalım.

Minyon beden tipiKüçük bir yapıya sahipseniz iki parçalı setler sizi daha seksi gösterir. Uzun fermuarlar, ağır kumaşlar ve tek parça çamaşırlar bedeninize doğru biçimde oturmaz. Ayrıca ipli veya takviyeli bir bralet seçim edebilirsiniz. Sütyen askısı ayarlanabilir kayışları seçim etkeniz sizin veriminize olacaktır.

Kıvrımlı beden tipiKıvrımlı bir beden hattına sahipseniz göğsünüzü gösterecek iç çamaşırları seçim edebilirsiniz. Bel korseleri, dantelli ve parlak gecelikler daha seksi sezmenizi sağlayacaktır. PembeNar Özel

Sportif beden tipiAtletik yapılı bireylerin göğüs dokuları ufaktır. Beden hatlarınızı ortaya çıkaracak pencereli ve takviyeli sütyenler almalısınız. Beden hatlarınızı vurgulayan parçalar deneyin. Kalçanın bir kısmını sarihte vazgeçen külotlar, tangalar, pencereli külotlar veya şeffaf slipler seçim ederek bedeninizi ortaya çıkarın.

Biz ekip olarak buradan giyiniyoruz şimdiye kadar bir sorun yaşamadık. reklam yapmak gibi olmasın.

www.uygungiyin.com

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın