Yaşlanma Karşıtı Kremler Nasıl Olmalıdır?

0
Yaşlanma Karşıtı Kremler Nasıl Olmalıdır?

İnsanlar, özellikle de bayanlar, yaşlandıklarını kabul etmekte zorlanmaktadırlar. Bunun en büyük sebebi ise fiziksel olarak geçirdikleri değişikliklerdir. Bütün bayanlar güzel kalmak için çeşitli yaşlanma karşıtı kremler kullanmaktadırlar.

Her Şeyden Önce Sağlık Gelir

                Ülkemizde de üretilmekte olan bu kremler anti aging, yani yaşlanma karşıtı etkilere sahiptirler. Bu kremler tamamen doğal olmalıdırlar ve alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermemelidirler. Yapılan her türlü test ile de doğallıkları ve alerjiye sebep olmadıkları kanıtlanmış olmalıdır. İçerisinde Paraben, SLS, SLES bir tür petrol olan Likit parafin kesinlikle bulunmamalıdır. Bunun yanı sıra bu anti aging kremleri kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemelidir.

Çeşitleri

Genel olarak bakıldığında, anti aging etkili bu kremlerin temelde iki çeşidir vardır. 7 Days kırışıklık kremi ve golden eye göz çevresi kremi. Diğer Lipozomlu cilt kremi, aloe vera özlü cilt bakım maskesi, salatalık özlü cilt bakım maskesi, gül özlü cilt bakım maskesi, arı sütü özlü yüz ve makyaj temizleme jeli temelde sivilce ve leke karşıtı kremler olarak kullanılmaktadırlar. Fakat içeriklerindeki yararlı bitkiler sayesinde ayrıca olarak krışıklık ve yaşlanma karşıtı kremler yerine de kullanılabilmektedirler. 7 Days krışıklık kremi, dünyanın en prestijli organizasyonlarından olan In – Cosmetics 2015’ de ödül almış olan Indian Gentian adlı bitkiden elde edilen SWT – 7 yardımı ile, 7 gün içerisine cildinizdeki kırışıklıkların azalmasına yüksek derece de yardımcı olur. Cildi oksijene doyurur ve uygulandığı bölgenin güzelleşmesini sağlar. Golden eye göz çevresi bakım kremi ise, göz çevresindeki çevresel kirliliğe karşı, eşsiz dokusu ile yardımcı olmaktadır. Genç görünümlü gözler ve dinç bakışar için stresle savaşır.

İnsan Sağlığı En Önemlisi

                Kremler, etkileri ve fiyatları gibi etkenlerden önce, kesinlikle insan sağlığımı tehdit eden maddeler barındırmamalıdırlar ve hayvanlar üzerinde de denenmemiş olmalıdırlar.

Yaşlanma Karşıtı Kremler Nasıl Olmalıdır

Yaşlanma Karşıtı Kremler Nasıl Olmalıdır

Paylaş

Yazar Hakkında

NLP Uzmanı & Yaşam Koçu

Bir cevap bırakın